Posnet Trio Online – jedna z najciekawszych drukarek fiskalnych

Trio Online - drukarka rejestrująca od Posnet

Wiodący producenci technologii sprzedaży zdążyli już nas przyzwyczaić do atrakcyjniejszych parametrów technicznych, praktycznych czy wręcz innowacyjnych funkcjonalności, a nawet i oryginalnego designu swoich urządzeń. Coraz bardziej jednak liczy się sposób, w jaki atuty te są łączone w ramach konkretnych urządzeń. Dlatego z pewnością warto zwrócić uwagę na drukarkę fiskalną od Posnet. Model Trio Online ma bowiem do zaoferowania wiele ciekawych rozwiązań – czy to w aspekcie estetycznym, konstrukcyjnym, czy też użytkowym.

Posnet Trio Online, czyli design o wielu atutach

Czy design urządzenia rejestrującego jest ważny? Na to wskazywałyby trendy w dzisiejszych technologiach sprzedaży i wybory współczesnych przedsiębiorców. Choć wygląd kasy lub drukarki fiskalnej może wydawać kwestią najmniejszej wagi, w rzeczywistości potrafi wpływać na szereg aspektów, związanych z prowadzeniem sprzedaży i obsługą klientów. I z pewnością model Trio Online jest znakomitym powodem, aby mówić o wzornictwie tego typu rozwiązań oraz jego różnych atutach.

Zacznijmy od tego, że drukarka fiskalna od Posnet posiada zdecydowanie oryginalną konstrukcję – głównie z uwagi na jej kształt, przypominający „piramidkę” (stąd też pewnie „Trio” w nazwie urządzenia). Skromne gabaryty, zgrabna sylwetka z zaokrągleniami, charakterystyczna, stylowa, biało-czarna kolorystyka i dbałość o detale – wszystko to sprawia, że design przywołanej technologii sprzedaży prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Nic dziwnego zatem, że po taki model sięgają branże, gdzie estetyka w odbiorze marki odgrywa istotną rolę. Ale trzeba zaznaczyć, że nowoczesna drukarka fiskalna Posnet Trio Online swoją konstrukcją wywołuje nie tylko pozytywne wrażenia wizualne. Budowa urządzenia ma różne, praktyczne aspekty: zajmuje niewiele miejsca na stanowisku pracy, a także sprzyja wygodnej obsłudze przycisków nawigacyjnych i zapewnia klientom komfort śledzenia przebiegu transakcji (dzięki odpowiednio umieszczonemu, podświetlanemu ekranowi). I to nie wszystko. Budowa Trio Online zakłada opcję montażu specjalnego uchwytu na tablet lub smartfon. W rezultacie, drukarka fiskalna Posnet może być – dosłownie i w przenośni – podstawą bardziej rozbudowanego rozwiązania technologicznego, które spełni rolę kompaktowego, a zarazem w pełni funkcjonalnego systemu POS. Tak oto design Trio Online nie tylko korzystnie wpływa swoją estetyką na prestiż firmy, ale również oferuje nowoczesne, wygodne właściwości użytkowe.

Nowocześnie, funkcjonalnie, zgodnie z potrzebami biznesu

Naturalnie, model od Posnet ma znacznie więcej do zaoferowania, niż – bądź co bądź – atrakcyjny i praktyczny wygląd. Mowa o parametrach użytkowych, dostępnych funkcjach czy też standardach komunikacyjnych. Zwłaszcza, że te ostatnie przedsiębiorca, przy zamawianiu Trio Online, może dostosować do potrzeb swojej firmy. Podstawowe interfejsy drukarki fiskalnej, jak USB, można bowiem wzbogacić czy to o złącza RS232, czy kolejny port USB, czy nawet rozwiązania do łączności bezprzewodowej, typu Bluetooth lub WiFi. A to wszystko sprzyja elastyczności rozwiązań zarówno w ramach transmisji danych do CRK, jak i przy współpracy z innymi elementami systemu sprzedaży.

Co poza tym? Posnet Trio Online jest w stanie obsłużyć pokaźną bazę towarową, rzędu 250 000 PLU, szybko wystawia paragony, faktury VAT i dokumenty niefiskalne (np. kupony z kodami rabatowymi, informacje o aktualnych promocjach), zapewnia dziecinnie prostą instalację rolki papieru termicznego, a także pozwala umieszczać na wydrukach kody jedno- i dwuwymiarowe czy NIP klienta. Do tego urządzenie posiada wydajny akumulator, który znakomicie sprawdzi się choćby w sytuacji nagłej awarii prądu. Koniec końców, w przypadku modelu Trio Online od Posnet jest właśnie tak, jak mówiliśmy we wstępie. To nie tylko zbiór poszczególnych, atrakcyjnych rozwiązań, ale również świetne połączenie ich w zgrabną, udaną, nowoczesną całość.

This article has 1 Comment

  1. zgadzam się, co prawda ja już wybrałem i mam swoje urządzenie fiskalne (zresztą to kasa), ale jak potem patrzyłem to trio od posnet to jedno z bardziej interesujących urządzeń, jak dla mnie zaraz obok kasy novitus next

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wartość CAPTCHA: *