Co nowego w branży fiskalnej na 2018 rok?

Urządzenia rejestrujące w 2018 roku

Początek roku dla stron i serwisów poświęconych danym dziedzinom, to, siłą rzeczy, czas podsumowań i prognoz. Nie inaczej jest z branżą fiskalną, w przypadku której można mówić nie tylko o generalnych zmianach, czekających przedsiębiorców – np. o wprowadzeniu zaawansowanego systemu fiskalizacji online – ale i szczegółowych kwestiach, czyli świeżych propozycjach od czołowych producentów technologii sprzedaży.

Elzab, Emar, Farex – co oferują w 2018 roku?

W kategorii „co nowego?” nie może oczywiście zabraknąć wzmianki o nowych rozwiązaniach dla firm, oferowanych przez uznanych producentów technologii sprzedaży. Warto w tym miejscu wspomnieć szczególnie o 3 modelach, w jakiejś mierze pokazujących przekrój zmian dokonujących się w urządzeniach rejestrujących. Mowa tu zarówno o całkowitych nowościach, jak i cechach odświeżających znane, topowe technologie.

Sigma

Zacznijmy więc od tych pierwszych, a konkretnie kasy fiskalnej marki Elzab. Sigma, bo tak właśnie się nazywa to urządzenie, wyróżnia się przede wszystkim w 2 aspektach. Jeden to zdecydowanie oryginalna, ergonomiczna, a przy tym elegancka i nowoczesna konstrukcja, zdradzająca znajomość dzisiejszych oczekiwań użytkowych oraz współczesnych trendów wzornictwa. Drugi aspekt to zaawansowany technologicznie, obszerny ekran dotykowy, dający doskonałą czytelność wszelkich komunikatów oraz komfort obsługi kasy. Ale oczywiście to nie wszystko. Model marki Elzab pozwala przedsiębiorcy zaprogramować aż 100 000 pozycji towarowych i zapisywać kopie paragonów w formie elektronicznej. Ponadto, stanowi niezwykle praktyczne połączenie 3 elementów: wydajnego urządzenia rejestrującego, komputera funkcjonującego z pomocą systemu Linux oraz skutecznego oprogramowania sprzedażowego. Wielofunkcyjność, zróżnicowane standardy komunikacyjne oraz konfigurowalność w zakresie wydruku prawdopodobnie sprawią, że Sigma stanie się częstym obiektem zainteresowań przedsiębiorców w 2018 roku.

Tempo Pro

Kolejny przykład to tym razem drukarka fiskalna Tempo Pro. Urządzenie od firmy Emar niemal do złudzenia przypomina wcześniejszy, uznany wśród użytkowników model Tempo 3. Głównie ze względu na elegancki design, charakteryzujący się wysoką jakością wykonania oraz konstrukcją zapewniającą wygodę obsługi. Drukarka pozwala na wybór liczby ekranów, także jest wyposażona w panel dotykowy, a przy tym oferuje też opcję zastosowania modułów Bluetooth czy Wi-Fi, do bezprzewodowej komunikacji z pozostałymi elementami systemu sprzedaży. Oczywiście, standardem dla Tempo Pro jest korzystanie z różnych formatów emitowanych dokumentów czy cyfrowy zapis kopii paragonów.

Bursztyn E Plus

I coś dla przedsiębiorców, którzy szukają jak najtańszego urządzenia rejestrującego, niemniej oferującego atrakcyjne rozwiązania użytkowe. Odświeżona wersja kasy marki Farex, czyli Bursztyn E Plus ma w zanadrzu elektroniczną kopię paragonów, bazę towarową rzędu 7 000 PLU oraz możliwość zdefiniowania nawet 32 klawiszy funkcyjnych. Jeśli wspomnimy jeszcze, że topowy model oferuje też wygodne zarządzanie usługami czasowymi czy korzystanie z różnych opcji komunikacyjnych, zyskujemy kasę fiskalną, która raczej zwróci na siebie jeszcze większą uwagę potencjalnych użytkowników. Tym bardziej, że wspomniane funkcjonalności idą w parze z niewygórowaną ceną.

This article has 1 Comment

  1. A właśnie myślałem o zakupie drukarki fiskalnej marki Emar! No to warto zainteresować się modelem Tempo Pro 🙂 prezentuje się bardzo dobrze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wartość CAPTCHA: *