Dlaczego warto korzystać z kasy fiskalnej Posnet Revo?

Posnet Revo

Wielu ekspertów z branży fiskalnej określa tę kasę mianem najciekawszej premiery od lat. A decydować ma o tym kilka czynników – zarówno ogromna funkcjonalność urządzenia, jak i jego nietuzinkowy design. I trudno się temu dziwić. Przedsiębiorca może bowiem zamówić Posnet Revo w jednej z 6 wersji kolorystycznych. Zaś rejestrowanie obrotu przy użyciu tego modelu zyskuje na automatyzmie praktycznie w każdym obszarze prowadzenia ewidencji. Zainteresowani? Jeśli tak, zapraszamy do kontynuowania lektury.

Łatwa integracja z wagą elektroniczną

Nazwa tej kasy fiskalnej znajduje swoje uzasadnienie w rzeczywistości. Revo ma się bowiem kojarzyć z rewolucyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Czy faktycznie tak jest? Wiele wskazuje na to, że Posnet, czyli producent urządzenia, zadbał o solidną dawkę innowacyjnych funkcjonalności. A opcją widoczną już na pierwszy rzut oka jest możliwość kompleksowej integracji kasy rejestrującej oraz szalki ważącej. Nie każdy przedsiębiorca musi się zdecydować na takie połączenie. Niemniej, dla podatników, którzy planowali zakup oddzielnych urządzeń – kasy oraz wagi – taka integracja jest naprawdę kuszącą propozycją.

Szalka ważąca, będąca wyposażeniem dodatkowym Posnet Revo, pozwala na obsługiwanie towarów o maksymalnej masie 15 kg. To standardowy parametr, dzięki któremu możliwe stanie się mierzenie masy zarówno lżejszych, jak i cięższych elementów asortymentu. W szczególności warto jednak podkreślić to, iż wszystkie czynności związane z ważeniem produktów oraz rejestrowaniem transakcji odbywają się tutaj przy pomocą jednego interfejsu użytkownika – ekranu i klawiatury Revo. Znacznie usprawnia to procedury związane z obsługą klientów.

Różne warianty z pojemnymi bazami PLU

Posnet Revo to kasa rejestrująca, którą można w bardzo wielu obszarach dostosować do oczekiwań biznesu. Jednym z takich „elastycznych” ogniw urządzenia jest na pewno baza towarowa. Przedsiębiorca, przy zamawianiu tego modelu, ma do dyspozycji 2 warianty pojemności – 10 000 lub 15 000 PLU. Uwaga: w przypadku przedsiębiorstw, które stale poszerzają zakres świadczonych usług oraz liczbę produktów w swoim asortymencie, warto rozważyć wybór większego wariantu. Nawet jeśli początkowo w bazie towarowej kasy zostanie trochę miejsca, w przyszłości pozwoli to na bezproblemowe zdefiniowanie dodatkowych elementów oferty.

Model Revo charakteryzuje się jeszcze jednym parametrem, który wpływa pozytywnie na jednoznaczną identyfikację wszystkich produktów oraz usług. Przy pomocy tego urządzenia można stosować nazwy pozycji towarowych o maksymalnej długości 40 znaków. Uwalnia to od konieczności wykorzystywania nieczytelnych skrótów.

Zapis elektronicznych kopii paragonów na karcie pamięci

Przechowywanie danych w formie elektronicznej staje się już powoli standardem. Cyfryzacja obejmuje swoim wpływem wiele rodzajów działalności człowieka. Uzasadnienie tego zjawiska jest proste – dużo łatwiej archiwizować informacje np. na płycie DVD, dysku twardym komputera lub pendrivie. Dane są też wtedy lepiej zabezpieczone, a ich powielanie nie sprawia najmniejszego kłopotu.

W Posnet Revo zastosowano moduł elektronicznej kopii paragonów, który oferuje wszystkie wymienione przed chwilą korzyści. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest oszczędność kosztów. Kasa do pracy wymaga bowiem wymieniania tylko jednej rolki papieru termicznego, a nie dwóch, jak w przypadku urządzeń tradycyjnych. Trudno również przecenić wyższy komfort pracy – Revo automatycznie zapisuje wszystkie dane na karcie pamięci SD.

Bardzo szybki wydruk paragonów

Termiczny mechanizm drukujący to kolejna innowacja, jaką zastosowano w Posnet Revo. Rozwiązania tego typu funkcjonują oczywiście w innych urządzeniach fiskalnych, lecz nigdy wcześniej paragon nie był wystawiany bezpośrednio w kierunku nabywcy. Dzięki temu klient może w łatwy sposób odebrać ten dokument. Oprócz rewolucyjnego wydawania paragonów fiskalnych, mechanizm drukujący Posnet Revo charakteryzuje się też szybką pracą. Wszystkie dokumenty są tutaj wystawiane z prędkością 47 linii tekstu na sekundę. Zaletą kasy jest także dziecinnie prosta wymiana rolki papieru termicznego. Instalacja tego materiału eksploatacyjnego zajmie dosłownie chwilę – nawet początkującemu użytkownikowi urządzeń rejestrujących.

 

W tym wpisie omówiliśmy najważniejsze, naszym zdaniem, cechy kasy fiskalnej Posnet Revo. Niemniej, nie są to wszystkie parametry i funkcje tego urządzenia.

Dowiedz się więcej: www.posnet-revo.pl

This article has 1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wartość CAPTCHA: *