Dla kogo nadaje się kasa fiskalna Posnet Mobile EU?

Posnet Mobile EU

Posnet Mobile EU, pomimo wielu lat spędzonych na polskim rynku, nadal cieszy się dużym uznaniem krajowych przedsiębiorców. To jedna z najmniejszych kas fiskalnych, które można obecnie wdrożyć w firmie, a przy okazji model charakteryzujący się wzmocnioną konstrukcją oraz prostotą obsługi. Wszystkie wymienione cechy decydują o tym, że Posnet Mobile EU znajduje zastosowanie zarówno w niewielkich punktach handlowo-usługowych, jak i przy prowadzeniu działalności mobilnej. Przyjrzyjmy się bliżej temu urządzeniu.

Mała i wytrzymała kasa

Zacznijmy od konkretów. Wymiary Posnet Mobile EU to jedynie 78 x 106 x 239 mm (wysokość, szerokość, długość), zaś waga – 1,2 kg. Kasa nie jest najmniejszym urządzeniem tego typu na rynku, lecz nadal imponuje swoimi kompaktowymi gabarytami. Ponadto, model ten wyróżnia się dobrze spasowaną i odporną na intensywną eksploatację konstrukcją. Już w standardowej wersji Posnet Mobile EU mamy do czynienia z wzmocnioną obudową, a kasę można dodatkowo wyposażyć w silikonową nakładkę na klawiaturę (zabezpieczenie przed zalaniem oraz wnikaniem pyłu). Dzięki temu urządzenie sprawdza się nawet w trudnych warunkach pracy, zapewniając użytkownikowi swoją niezawodność oraz komfortowe wykonywanie obowiązków.

Dwa wygodne wyświetlacze

Wyświetlacz jest jednym z głównych elementów współczesnej kasy rejestrującej. Bez niego trudno wyobrazić sobie skuteczne oraz wygodne prowadzenie ewidencji. A w Posnet Mobile EU zastosowano aż 2 ekrany. Jeden jest przeznaczony dla użytkownika (LCD, 2 x 16 znaków, alfanumeryczny), zaś drugi służy do informowania klientów o przebiegu obsługi (LCD, 1 x 16 znaków, alfanumeryczny). Na uwagę zasługuje fakt, iż obydwa ekrany są podświetlane. Gwarantuje to czytelność emitowanych komunikatów nawet przy słabym oświetleniu w miejscu pracy.

Definiowane przyciski

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest szybkie i sprawne świadczenie usług. Tego w dzisiejszych czasach wymaga zdecydowana większość klientów. W związku z tym, każde ogniwo firmy, które przyczynia się do przyspieszenia pracy, jest na wagę złota. Nie inaczej będzie w przypadku Posnet Mobile EU. Kasa fiskalna została wyposażona w klawisze funkcyjne, które umożliwiają zdefiniowanie szybkiej sprzedaży popularnych elementów asortymentu. Przycisków tego typu mamy do dyspozycji 10. Co więcej, klawisze programowalne można wykorzystać do bezpośredniego dostępu do najczęściej używanych funkcji, np. wydruku raportu dobowego, który trzeba wykonywać praktycznie każdego dnia.

Efektywna praca na jednym ładowaniu

Na początku tego wpisu wspomnieliśmy o tym, że model Mobile EU znajdzie zastosowanie także w mobilnej działalności gospodarczej. Nie byłoby to jednak możliwe bez wydajnego akumulatora. Dlatego w tej kasie obecna jest wewnętrza bateria, która pozwala na wydrukowanie minimum 6 000 linii tekstu na paragonach. Urządzenie można oczywiście zasilać sieciowo, lecz w przypadku braku zewnętrznego źródła energii, wbudowany akumulator okazuje się zbawiennym rozwiązaniem. I na koniec ciekawostka dla osób, które planują podróżować z Posnet Mobile EU: istnieje opcja naładowania baterii kasy w samochodzie, za pomocą instalacji 12V lub 24V (opcja).

 

Omówione tutaj urządzenie na pewno nie jest szczytowym osiągnięciem w dziedzinie technologii sprzedaży. Na rynku można znaleźć bardziej zaawansowane i ładniejsze rozwiązania dla firm. Niemniej, Mobile EU nadal pozostaje solidną propozycją dla przedsiębiorców. Niedrogą i prostą w obsłudze kasą fiskalną, która zaoferuje wiele standardowych funkcjonalności.

Dowiedz się więcej: www.posnet-mobile.pl

This article has 4 Comments

  1. miała i mówiło się też, że ma zastąpić takie rozwiązanie nowa i bardziej zaawansowana kasa Ergo – ale ostatecznie producent zadecydowali o uzyskaniu dla Mobile’a dalszej homologacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wartość CAPTCHA: *