Kilka słów o drukarkach fiskalnych Posnet Thermal

drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Zapewne, jedno z najczęstszych pytań, jakie padają przy wyborze urządzenia fiskalnego, brzmi: które modele są najczęściej wybierane, najbardziej zachwalane? Istotnie, na rynku technologii sprzedaży są takie grupy i choć nie należy się ograniczać jedynie do nich – wszak istnieje dziś dość sporo ciekawych rozwiązań – warto zawsze zwrócić na nie uwagę. Tak jest, na przykład, z drukarkami rejestrującymi marki Posnet.

Urządzenia z linii Thermal od długiego czasu cieszą się uznaniem i zaufaniem wielu polskich przedsiębiorców. Wynika to z optymalnego połączenia różnych cech, decydujących o atrakcyjnych funkcjach, parametrach i rozwiązaniach konstrukcyjnych. Jednak to jeszcze niewiele mówi o tych modelach. Co konkretnie sprawia, że są to najpopularniejsze drukarki fiskalne Posnet? Poświęćmy parę słów kilu wybranym przykładom.

Posnet Thermal FV EJ

Bardzo często spotykana drukarka fiskalna – i to w punktach handlowo-usługowych różnego typu. Co jest w stanie zaoferować? Przede wszystkim, obsługę 250 000 pozycji towarowych, zdefiniowanych przy użyciu programu sprzedażowego. Naturalnym standardem jest tu też elektroniczna kopia paragonów. Kolejne atuty to sprawna praca mechanizmu drukującego (na rolce papieru o długości aż 100 m), przejrzysty wyświetlacz, zapewniający komfort dostarczania informacji na temat przebiegu sprzedaży, a także współpraca z wieloma programami sprzedażowymi. Thermal FV EJ do komunikacji z komputerem lub terminalem komputerowym wykorzystuje 2 popularne interfejsy: RS-232 i USB.

Posnet Thermal XL

Urządzenie cenione nie tylko ze względu na jego funkcjonalność, ale również i wariantywność konstrukcyjną. Model Thermal XL można zamówić z wybranym wyświetlaczem klienta: wolnostojącym lub wolnostojącym przedłużonym, podwieszanym, kompaktowym albo po prostu wbudowanym w drukarkę. Dzięki temu mamy szansę dostosować urządzenie do warunków praktycznie każdego stanowiska pracy. A skoro już o niej mowa – model marki Posnet wystawia paragony z zawrotną prędkością 47 linii na sekundę. Ponadto, obsługuje też faktury VAT i różne dokumenty niefiskalne, na których umieszcza dowolną grafikę i kody 2D. Oczywiście, Thermal XL posiada też opcję zapisu elektroniczne kopii paragonów, złącza USB i RS-232 oraz ewentualną możliwość zamówienia odpowiedniej wersji urządzenia z interfejsem typu Ethernet, do jeszcze szybszej wymiany danych z komputerem.

Posnet Thermal HS EJ

Ten model wielokrotnie udowadniał zarówno przedsiębiorcom, jak i ich klientom, że nie tylko bogactwo możliwości liczy się w urządzeniu fiskalnym, ale nawet i to, jak ono wygląda. Thermal HS EJ wyróżnia się bowiem eleganckim, nowoczesnym designem i dbałością o detale, która zwiększa atrakcyjność stanowiska pracy i podwyższa w oczach nabywców prestiż firmy. Nie zmienia to jednak faktu, że drukarka może się również pochwalić wystawianiem paragonów z prędkością 47 linii na sekundę, różnorodnymi portami komunikacyjnymi (2 RS-232, USB) i sprawną współpracą z wieloma programami stosowanymi w handlu czy też obsługą bazy rzędu 250 000 PLU. Do tego należy też dodać przejrzysty, podświetlany ekran oraz prostą obsługę urządzenia za pomocą nowoczesnej klawiatury w postaci panelu dotykowego.

This article has 1 Comment

  1. Miło jest przeczytać o drukarce Thermal XL, którą samemu się stosuje 🙂 zwłaszcza, że ma się podobne zdanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wartość CAPTCHA: *