Popularna drukarka fiskalna? Novitus Deon E!

Mała drukarka Novitus Deon E

Są sytuacje, w przypadku których trudno określić, dlaczego konkretny produkt cieszy się dużym zainteresowaniem. Moda na niektóre rozwiązania i technologie rządzi się swoimi prawami. Niemniej jednak, z drukarką fiskalną Novitus Deon E sprawa jest jasna. Małe urządzenie rejestrujące, które posiada wysokie parametry techniczne i wiele różnych funkcji, musiało po prostu zdobyć serca krajowych przedsiębiorców.

Zalety elektronicznej kopii paragonów

Współcześnie moduł elektronicznej kopii paragonów nie robi już może takiego wrażenia, jak jeszcze kilka lat temu. Warto jednak pamiętać o tym, że nie zawsze przedsiębiorcy mogli archiwizować ważne dane firmowe w formie cyfrowej. A nie wspominamy tak „zamierzchłych” czasów bez powodu. Novitus Deon E była bowiem pierwszą przenośną drukarką fiskalną, w której zastosowano moduł elektronicznej kopii paragonów.

Atuty tej funkcjonalnością są dla wielu osób oczywistością. Jednakże, warto je raz jeszcze przypomnieć. Po pierwsze, drukarka fiskalna z kopią elektroniczną zdecydowanie automatyzuje wykonywanie codziennych obowiązków. W przypadku takiego urządzenia nie trzeba bowiem przechowywać zadrukowanych rolek z omawianymi tu dokumentami. Po drugie, technologia ta zmniejsza koszty eksploatacji urządzenia rejestrującego. Użytkownicy modelu Deon E muszą wymieniać w swoich drukarkach tylko 1 rolkę papieru termicznego. Po trzecie, być może najważniejsze, cyfrową kopię paragonów można w dowolnym momencie zapisać na innym nośniku lub dysku twardym komputera. A to zawsze zapewnia dodatkowe zabezpieczenie dokumentacji firmowej.

Baza PLU i praca w systemie sprzedaży

Drukarka fiskalna Novitus Deon E słynie na pewno z tego, że płynnie współpracuje z różnymi komputerami czy terminalami typu POS. Decydują o tym interfejsy komunikacyjne, które znalazły się w tym modelu. Standardowo do dyspozycji użytkownika są 2 popularne złącza: RS-232 oraz USB. Co ciekawe, drukarkę Novitus można też wyposażyć w moduł Bluetooth, przeznaczony do bezprzewodowej wymiany danych z innymi urządzeniami.

Sprawna komunikacja z komputerem to nie wszystko, co oferuje model Deon E. Drukarka nie tylko jest kompatybilna z popularnymi programami sprzedażowymi dla firm, ale także zapewnia obsługę dużej bazy PLU – nawet do 150 000 pozycji towarowych. W rezultacie, urządzenie fiskalne Novitus sprawdza się nawet w przedsiębiorstwach, które posiadają rozbudowany asortyment.

Jakość wykonania drukarki Deon E

Novitus Deon E bywa najczęściej zaliczana do grona mobilnych drukarek rejestrujących. Wynika to przede wszystkim z faktu, że urządzenie wyróżnia się wyjątkowo kompaktowymi gabarytami. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę funkcjonalność tego modelu, nawet tę opisaną powyżej, szybko przekonamy się, iż nie jest to technologia znajdująca zastosowanie wyłącznie w działalnościach mobilnych. Warto także podkreślić, że Deon E to wyjątkowo solidnie wykonana drukarka fiskalna. Wyposażoną ją m.in. w odporną na zalanie, alfanumeryczną klawiaturę oraz występującą w 2 kolorystykach, wytrzymałą obudowę.

 

Tania drukarka fiskalna z kopią elektroniczną – Novitus Deon E.

This article has 1 Comment

  1. Tak się składa, że mam jej „siostrę”, czyli model Nano E 😛 (z którego jestem b. zadowolony), ale z tego co się orientuję to oba urządzenia charakteryzują się dość dobrym połączeniem różnych atrakcyjnych cech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wartość CAPTCHA: *