Posnet Revo Online – multifunkcjonalność w designerskiej obudowie

Multifunkcjonalna kasa Posnet Revo Online

Posnet Revo Online wyróżnia się na tle innych urządzeń fiskalnych  średniego segmentu, nie tylko designem, graficznymi wyświetlaczami, ale też funkcją kaso-wagi, czy aż czterema sposobami łączenia się z Centralnym Repozytorium Kas. Urządzenie pozwala na skonfigurowanie od 10 000 albo 15 000 PLU. Cechuje się też bardzo sprawnym mechanizmem drukującym, który błyskawicznie emituje dokumenty kasowe. Została zaprojektowana z myślą o punktach, w których istotna jest aranżacja miejsca sprzedaży. Nowoczesny wygląd kasy pozwala tworzyć nietypowe stanowiska kasjerskie.

Multifunkcjonalność

Posnet Revo Online jest kasą fiskalną, która z pewnością sprawdzi się we wszystkich punktach, w których sprzedawane są towary ważone, dzięki współpracy z wagą elektroniczną. Co ciekawe, szalka ważąca obsługiwana jest z poziomu klawiatury kasy , a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach Revo. Takie rozwiązanie zdecydowanie usprawnia obsługę klienta i niweluje ewentualne błędy, które mogłyby powstać w trakcie przepisywania parametrów ważonych towarów ręcznie. Do kasy można podłączyć nie tylko wagę, ale też skaner, weryfikator cen terminal płatniczy, czy szufladę kasjerską, wykorzystując jeden z podstawowych portów (Ethernet, USB lub RS232). Dodatkowo można doposażyć ją w porty WiFi lub GPRS. To nowoczesne urządzenie posiada funkcję online, dzięki czemu bez problemu łączy się z CRK, zapewniając automatyczny przesył, wszystkich wymaganych danych.

Do przydatnych funkcji Posnet Revo Online, można zaliczyć: drukowanie NIP-u nabywcy na paragonie, indywidualny tryb sprzedaży dla każdego kasjera, ustawienie przypomnień o raporcie dobowym i okresowym. Nie bez znaczenia dla operatora kasy jest też fakt, że wyposażona ona została w termiczny mechanizm drukujący, który na szerokim (57mm) papierze, niezwykle szybko (47 linii/s) drukuje zarówno paragony fiskalne, jak i wszystkie inne dokumenty. Wymiana rolki odbywa się zaś, na zasadzie „wrzuć i drukuj”, więc koniec papieru nie oznacza dla klientów dłuższego stania w kolejce, a kasjerowi zdecydowanie ujmuje stresu. To urządzenie, które sprosta wszystkim stawianym mu zadaniom.

Designerski wygląd

Na kasę Posnet Revo Online, mogą też z pewnością postawić wszyscy Ci przedsiębiorcy, którzy chcą by wystrój ich punktu sprzedaży był nietuzinkowy i elegancki. To urządzenie jest bowiem wykonane z niezwykłą starannością o szczegóły wykończenia. Zgrabna linia i niewielkie rozmiary (jedynie 159x133x225 mm – szerokość x wysokość x długość) sprawią, że z łatwością wkomponuje się ono w przestrzeń sprzedażową, podnosząc jej walory estetyczne.

A jak już od dłuższego czasu wiadomo, szczególnie w branżach, gdzie klienci są szczególnie wrażliwi na estetykę, wszystkie urządzenia mają nie tylko służyć i być sprawne technologicznie, ale też wyglądać. Kasa Revo Online może więc zyskać przychylność i zainteresowanie fryzjerów, kosmetologów, kosmetyczek. Sprawdzi się także w kancelariach prawnych i gabinetach lekarskich, stając się wizytówką działalności.

 

This article has 1 Comment

  1. Podczas wybierania kasy do firmy, na prezentacji miałem to urządzenie i jeszcze inne tańsze. wybrałem tańsze ze względu na cenę, ale jesli kogoś stać, to polecam REVO. Naprawdę zgrabna, mała kasa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wartość CAPTCHA: *