Posnet Revo Online – multifunkcjonalność w designerskiej obudowie

Multifunkcjonalna kasa Posnet Revo Online

Posnet Revo Online wyróżnia się na tle innych urządzeń fiskalnych  średniego segmentu, nie tylko designem, graficznymi wyświetlaczami, ale też funkcją kaso-wagi, czy aż czterema sposobami łączenia się z Centralnym Repozytorium Kas. Urządzenie pozwala na skonfigurowanie od 10 000 albo 15 000 PLU. Cechuje się też bardzo sprawnym mechanizmem drukującym, który błyskawicznie emituje dokumenty kasowe. Została zaprojektowana z myślą o punktach, w których istotna jest aranżacja miejsca sprzedaży. Nowoczesny wygląd kasy pozwala tworzyć nietypowe stanowiska kasjerskie.

Multifunkcjonalność

Posnet Revo Online jest kasą fiskalną, która z pewnością sprawdzi się we wszystkich punktach, w których sprzedawane są towary ważone, dzięki współpracy z wagą elektroniczną. Co ciekawe, szalka ważąca obsługiwana jest z poziomu klawiatury kasy , a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach Revo. Takie rozwiązanie zdecydowanie usprawnia obsługę klienta i niweluje ewentualne błędy, które mogłyby powstać w trakcie przepisywania parametrów ważonych towarów ręcznie. Do kasy można podłączyć nie tylko wagę, ale też skaner, weryfikator cen terminal płatniczy, czy szufladę kasjerską, wykorzystując jeden z podstawowych portów (Ethernet, USB lub RS232). Dodatkowo można doposażyć ją w porty WiFi lub GPRS. To nowoczesne urządzenie posiada funkcję online, dzięki czemu bez problemu łączy się z CRK, zapewniając automatyczny przesył, wszystkich wymaganych danych.

Do przydatnych funkcji Posnet Revo Online, można zaliczyć: drukowanie NIP-u nabywcy na paragonie, indywidualny tryb sprzedaży dla każdego kasjera, ustawienie przypomnień o raporcie dobowym i okresowym. Nie bez znaczenia dla operatora kasy jest też fakt, że wyposażona ona została w termiczny mechanizm drukujący, który na szerokim (57mm) papierze, niezwykle szybko (47 linii/s) drukuje zarówno paragony fiskalne, jak i wszystkie inne dokumenty. Wymiana rolki odbywa się zaś, na zasadzie „wrzuć i drukuj”, więc koniec papieru nie oznacza dla klientów dłuższego stania w kolejce, a kasjerowi zdecydowanie ujmuje stresu. To urządzenie, które sprosta wszystkim stawianym mu zadaniom.

Designerski wygląd

Na kasę Posnet Revo Online, mogą też z pewnością postawić wszyscy Ci przedsiębiorcy, którzy chcą by wystrój ich punktu sprzedaży był nietuzinkowy i elegancki. To urządzenie jest bowiem wykonane z niezwykłą starannością o szczegóły wykończenia. Zgrabna linia i niewielkie rozmiary (jedynie 159x133x225 mm – szerokość x wysokość x długość) sprawią, że z łatwością wkomponuje się ono w przestrzeń sprzedażową, podnosząc jej walory estetyczne.

A jak już od dłuższego czasu wiadomo, szczególnie w branżach, gdzie klienci są szczególnie wrażliwi na estetykę, wszystkie urządzenia mają nie tylko służyć i być sprawne technologicznie, ale też wyglądać. Kasa Revo Online może więc zyskać przychylność i zainteresowanie fryzjerów, kosmetologów, kosmetyczek. Sprawdzi się także w kancelariach prawnych i gabinetach lekarskich, stając się wizytówką działalności.

 

This article has 1 Comment

  1. Podczas wybierania kasy do firmy, na prezentacji miałem to urządzenie i jeszcze inne tańsze. wybrałem tańsze ze względu na cenę, ale jesli kogoś stać, to polecam REVO. Naprawdę zgrabna, mała kasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz wartość CAPTCHA: *