Poznajcie najmniejszą drukarkę fiskalną Posnet Temo HS EJ

Posnet Temo HS EJ

W momencie swojej premiery ta drukarka fiskalna zaskoczyła wielu ekspertów z branży oraz przedsiębiorców. Okazało się bowiem, że urządzenie tego typu może mieć naprawdę „filigranowe” gabaryty. Mniejsze nawet od najbardziej kompaktowych kas rejestrujących! O jakim modelu mowa? Oczywiście o Temo HS EJ, produkowanym przez markę Posnet. Warto zapoznać się z funkcjami oraz parametrami tej drukarki, gdyż cieszy się ona niesłabnącym zainteresowaniem na polskim rynku technologii sprzedaży.

Ekspresowe drukowanie

Trudno zacząć omawianie urządzenia tego typu od innego parametru. To bowiem mechanizm drukujący ma ogromny wpływ na komfort pracy przy użyciu „narzędzia”, które służy do wystawiania paragonów fiskalnych. A Temo HS EJ może się pochwalić naprawdę dobrymi osiągami w tej kwestii. Wystarczy wspomnieć, że model ten drukuje dokumenty z maksymalną prędkością 22 linii tekstu na sekundę. Dzięki temu klienci nie muszą długo czekać na otrzymanie paragonu, a i sama procedura rejestrowania obrotu znacznie przyspiesza. Oprócz szybkości pracy, na uwagę zasługuje także fakt, iż Posnet Temo HS EJ zapewnia dziecinnie prostą wymianę rolki papieru termicznego. Tylko jednej rolki, gdyż urządzenie zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej…

Szybki zapis kopii paragonów na karcie pamięci

Urządzenia posiadające moduł elektronicznej kopii paragonów są dostępne na polskim rynku od kilku lat. Rozwiązanie to, znacznie bardziej komfortowe od tradycyjnego przechowywania papierowych rolek, zasługuje jednak na oddzielne omówienie. Tym bardziej, że trudno znaleźć mniejszą drukarkę fiskalną, niż Posnet Temo HS EJ, która posiadałaby taką funkcjonalność.

W największym skrócie – urządzenie z modułem elektronicznym automatycznie archiwizuje kopie wszystkich paragonów fiskalnych na karcie pamięci. Dzięki temu przedsiębiorca nie musi składować wielu papierowych rolek. Poza wygodą pracy, kopia elektroniczna wpływa również na inne aspekty wykonywania obowiązków w firmie. Po pierwsze, zapewnia mniejsze wydatki na materiały eksploatacyjne, gdyż jednorazowo trzeba wymieniać tylko jedną rolkę. Po drugie, gwarantuje skuteczniejsze i łatwiejsze zabezpieczenie danych. Kopie paragonów, zgromadzone na karcie pamięci, można w każdej chwili zapisać na innym nośniku, np. na płycie DVD lub dysku zewnętrznym.

Łączność z komputerem bez kabli

Posnet Temo HS EJ w wersji standardowej pozwala na współpracę z komputerem za pomocą złącza komunikacyjnego USB. Funkcjami drukarki można więc zarządzać przy użyciu większości jednostek centralnych, które są obecnie stosowane w firmach. Niemniej, urządzenie jest również dostępne w wariancie z modułem Bluetooth. Zastosowanie tego rozszerzenia oferuje bezprzewodową wymianę danych z komputerem lub terminalem komputerowym. Nietrudno zgadnąć, że mniej kabli wpływa pozytywnie na zaaranżowanie stanowiska sprzedaży w siedzibie przedsiębiorstwa. Ułatwia też przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce.

Pojemna baza produktowa PLU

Model Temo HS EJ jest drukarką fiskalną i nie bez przyczyny o tym wspominamy. Przedsiębiorca, który zdecyduje się na urządzenie tego typu, musi mieć świadomość, że do pracy niezbędny będzie komputer lub terminal komputerowy. To bowiem przy użyciu jednostki centralnej, a konkretnie – oprogramowania sprzedażowego – można zdefiniować produkty i usługi znajdujące się w ofercie firmy. W zamian podatnik zyska jednak urządzenie, które pozwoli na obsługę bardzo wielu elementów asortymentu. W przypadku Posnet Temo HS EJ limit bazy towarowej wynosi aż 100 000 PLU. Co więcej, każdej pozycji można przypisać nazwę o długości 40 znaków oraz dodatkową linię opisu. Zdecydowanie ułatwia to jednoznaczną identyfikację asortymentu, której od przedsiębiorcy wymagają obowiązujące przepisy fiskalne.

 

Mała drukarka rejestrująca marki Posnet jest znakomitą propozycją dla podatników, którym zależy na oszczędności przestrzeni w miejscu pracy. Z tym urządzeniem zaaranżowanie systemu sprzedaży w firmie będzie na pewno prostsze i wygodniejsze. Ponadto, model Temo HS EJ znajdzie zastosowanie w mobilnych działalnościach gospodarczych. Decydują o tym zarówno niewielkie gabaryty tej drukarki fiskalnej, jak i jej wydajny akumulator.

Dowiedz się więcej: www.posnet-temo.pl

This article has 1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wartość CAPTCHA: *