Nowa, przyjazna w obsłudze kasa od firmy Farex

masterfis-pl-kasa-fiskalna-farex-i-ergos-3050

Na rynku technologii sprzedaży robi się coraz ciekawiej, a to za sprawą kolejnych producentów, którzy w podobnym czasie wypuszczają nowe, interesujące urządzenia fiskalne. I okazuje się, że dobra oferta nie musi zaraz oznaczać nadzwyczajnych innowacji. Wystarczy, że celnie trafia w konkretne zapotrzebowania przedsiębiorców. Tak, jak model i-Ergos 3050 marki Farex trafia w oczekiwania użytkowników stawiających na praktyczne funkcje i wygodną obsługę kasy rejestrującej.

Czy propozycja od firmy Farex może swoimi możliwościami konkurować z takimi modelami, jak Posnet Ergo, Novitus Next czy nawet nieco starszy Elzab K10? Raczej nie – co nie zmienia faktu, że nie dorównuje im atrakcyjnością zestawienia konkretnych rozwiązań. Nowa kasa i-Ergos 3050 łączy praktyczne funkcje i komfort pracy z niewygórowaną ceną urządzenia fiskalnego, co często jest niezwykle istotne dla wschodzących przedsiębiorców. Co konkretnie może zaoferować ten model?

Udogodnienia związane z obsługą klientów

O komforcie pracy i sprawnym przebiegu transakcji potrafią często decydować poszczególne elementy danej technologii sprzedaży. Tak też jest w przypadku modelu I-Ergos 3050. Kasa posiada obszerną, odporną na intensywną eksploatację klawiaturę, posiadającą 20 przycisków funkcyjnych. Ich przeznaczeniem jest zaprogramowanie skrótów klawiszowych, służących szybkiej sprzedaży popularnych towarów bądź usług, a także łatwiejszemu wywoływaniu wybranych opcji urządzenia. Obsługę klientów ułatwia dodatkowo podświetlany ekran LCD operatora, zapewniający dobrą widoczność wszystkich komunikatów nawet w kiepsko oświetlonym miejscu.

kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050

Istotnym aspektem jest tu również działanie mechanizmu drukującego. Trzeba przyznać, że nie powinien on sprawić żadnego kłopotu nawet początkującemu użytkownikowi. i-Ergos 3050 posiada często stosowane dziś rozwiązanie typu „wrzuć i pracuj”, pozwalające na niezwykle łatwą i szybką wymianę rolki. Tylko jednej rolki, gdyż model marki Farex dodatkowo nie umieszcza kopii paragonów na papierze termicznym, a zapisuje w formie cyfrowej. Rozwiązanie to niesie wiele różnych korzyści, związanych z ponoszonymi kosztami, zabezpieczaniem niezbędnej dokumentacji oraz wykonywaniem fiskalnych obowiązków.

Udogodnienia dotyczące prowadzenia działalności handlowej

Farex i-Ergos 3050 stwarza dogodne warunki pracy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Umożliwia zdefiniowanie bazy towarowej o pojemności 5000 PLU, a w dodatku – precyzyjne opisanie każdego elementu oferty. Warto też zaznaczyć, że jeśli przebieg transakcji wymaga wykonania dodatkowych zadań, jak ważenie wybranych produktów bądź pozyskiwanie danych z kodów kreskowych, to model marki Farex znakomicie odnajduje się w takiej sytuacji. Kasa została wyposażona w interfejsy, umożliwiające współpracę z różnymi urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak komputer, czytnik kodów, waga elektroniczna lub szuflada kasowa. Jednym słowem, i-Ergos 3050 zdecydowanie nadaje się do zastosowania nie tylko jako samodzielne narzędzie pracy, ale i w systemie sprzedaży.

Oczywiście, zazwyczaj efektywność danego punktu handlowego nie zależy tylko od przedsiębiorcy, ale również całego personelu. Dla ułatwienia kontroli i oceny ich działań i-Ergos 3050 pozwala na konfigurację kont poszczególnych pracowników, a także rozszerzanie i ograniczanie ich uprawnień. W rezultacie, model marki Farex, dzięki prostym i praktycznym rozwiązaniom, upraszcza zarządzanie całą działalnością handlową.

I co więcej, efektywność i komfort, wynikające z zastosowania tych opcji, można uzyskać stosunkowo niedrogo, tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę ulgę z tytułu zakupu pierwszego urządzenia fiskalnego (która potrafi wynieść nawet 90%, jednak nie więcej, niż 700 zł). Ważne jest jednak, aby pamiętać, że punktem wyjścia pozostaje charakter naszego przedsiębiorstwa – to on wskazuje na konieczne do wdrożenia rozwiązania.

This article has 1 Comment

  1. pionierska kasa to to nie jest, z pewnością…ale wydaje się być ciekawą propozycją dla użytkowników, którzy potrzebują wygodnej, ale i jak najtańszej kasy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wartość CAPTCHA: *